Przeskocz do treści

Uczniowie "Mechana" reprezentowali dzisiaj naszą szkołę w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Inowrocławskiego w lekkiej atletyce, osiągając bardzo dobre wyniki i pokazując sportowego ducha walki!

Artur Sobierajski – II miejsce w skoku w dal

Mateusz Mach – II miejsce w rzucie oszczepem

Gabriel Starczewski – II miejsce w skoku wzwyż

Oskar Nowak, Artur Sedko, Artur Kożuch, Mikołaj Karbownik – II miejsce w sztafecie 4x100 m

Oskar Nowak – III miejsce w biegu na 100 m

Mateusz Bukowski – III miejsce w biegu na 200 m

Bardzo dobre wyniki osiągnęli również:

Hubert Gromada – IV miejsce w skoku wzwyż

Mateusz Marek – IV miejsce w biegu na 400 m

Jan Michalski – IV miejsce w biegu na 1500 m

Dominik Kołodziejczyk – IV miejsce w rzucie oszczepem

Artur Kożuch – V miejsce w skoku wzwyż

Jakub Wietrzykowski – V miejsce w rzucie oszczepem.

u na 400 m

Jan Michalski – IV miejsce w biegu na 1500 m

Dominik Kołodziejczyk – IV miejsce w rzucie oszczepem

Artur Kożuch – V miejsce w skoku wzwyż

Jakub Wietrzykowski – V miejsce w rzucie oszczepem.

Opiekunem grupy był Jacek Lewandowski.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom sportowej walki, ambitnej postawy oraz godnego reprezentowania naszej szkoły!

Zapraszamy do udziału w konkursie o Janie Kasprowiczu w humorystycznym wydaniu! Rok 2026 został poświęcony temu wybitnemu poecie, dlatego zachęcamy do odkrywania jego twórczości w kreatywny i zabawny sposób. Pokaż swoją pomysłowość i udowodnij, że poezja może być nie tylko inspirująca, ale też pełna humoru. Możesz przygotować mem, komiks, parodię, film lub plakat – liczy się kreatywność i dobra zabawa. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody oraz szkolna sława!Prace należy dostarczyć do pań Beaty Fengler i Aleksandry Harendy-Kiersztan do dnia 29 maja 2026 roku.

Uroczystość pożegnania maturzystów 2026 odbyła się w obecności zaproszonych gości: pani Agnieszki Molendy – Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu, pani Agnieszki Majer – Senior HR Business Partner Qemetica Soda Polska, pani Natalii Kuls – Koordynator Komunikacji Qemetica Soda Polska, a także rodziców, grona pedagogicznego, pracowników administracji i obsługi oraz uczniów klas maturalnych naszej szkoły. W imieniu Pani Starosty Inowrocławskiego Wiesławy Pawłowskiej pani Naczelnik Wydziału Edukacji Agnieszka Molenda wręczyła nagrodę uczennicy, która osiągnęła najlepsze wyniki w nauce – Gabrieli Ząbkowskiej. Podczas uroczystości wręczono również dyplomy sportowe, a także wyróżnienia za działalność na rzecz szkoły oraz za osiągnięcia w nauce.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pięknego poczęstunku oraz miłe rozmowy, które stworzyły wyjątkową atmosferę tego wydarzenia.