Archiwa kategorii: Sport

Aktualności sportowe

CHŁOPAKI Z MECHANA MAJĄ AWANS !

W Mistrzostwach Piłkarskich Szkół Ponadgimnazjalnych uczestniczyło ponad 20 drużyn z Powiatu Inowrocławskiego. Do finałów, które odbędą się w Hali Sportowej Kujawianka w Inowrocławiu awans uzyskały z Grupy A – MECHAN ZSP NR 3 w Inowrocławiu , ZSP w Kościelcu oraz ZSP w Kruszwicy, natomiast z Grupy B – EKONOM ZSP nr 4 Inowrocławiu, GASTRONOM ZSP nr 2 w Inowrocławiu i BUDOWLANKA ZSP nr 5 Inowrocławiu 

Wyniki meczów turnieju gr. A

LO KRUSZWICA – ZSP KRUSZWICA – 0:1
TEMPUS – KASPROWICZ – 1:0
KOŚCIELEC – MECHANIK – 0:0 
LO KRUSZWICA – KASPROWICZ 2:2
KOŚCIELEC – ZSP KRUSZWICA – 1:1
TEMPUS – MECHANIK – 0:3
LO KRUSZWICA – KOŚCIELEC – 1:4
MECHANIK – KASPROWICZ – 1:0 
TEMPUS – ZSP KRUSZWICA 1:1
LO KRUSZWICA – MECHANIK 2:0 
TEMPUS – KOŚCIELEC 0:2
KASPROWICZ – ZSP KRUSZWICA 1:3
LO KRUSZWICA – TEMPUS 6:0
MECHANIK – ZSP KRUSZWICA 3:3
KOŚCIELEC – KASPROWICZ 4:0

Organizator turnieju: Dariusz Lis

Reprezentacja ZSP nr 3 w składzie:

  • Walczak Marcin,
  • Grandosz Mikołaj,
  • Wócik Radek,
  • Wiśniewski Marcin,
  • Maniewski Bartosz,
  • Antczak Michał,
  • Urbański Patryk,
  • Piotrowiak Kamil

Trener : Krzysztof Bross 
Powodzenia chłopaki w finałach oczywiście po feriach

Tekst: Krzysztof Bross

Mikołajkowy Turniej w Piłce Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora ZSP nr 3

4 grudnia w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej w Piłce Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora ZSP nr 3. W rozgrywkach wzięło udział pięć drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych zawodowych powiatu. Po emocjonujących meczach pierwsze miejsce zajęła reprezentacja ZSP nr 5, drugie miejsce ZSP Kościelec, trzecie miejsce ZSP nr 3, czwarte miejsce ZSP Kruszwica i piąte miejsce drugi zespół z naszej szkoły . Mecze sędziowała Lidia Wieczorek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

 

Turniej piłki nożnej

20151002_113030_resized

02.10.2015 r. odbył się jesienny turniej w piłkarskich szóstkach w powiecie inowrocławskim. Nasza drużyna pod wodzą Jacka Lewandowskiego po bardzo zaciętych  pojedynkach zdobyła razem z Chemikiem pierwsze miejsce w swojej grupie. Liczymy na udany start w rundzie wiosennej i utrzymanie pierwszego miejsca.

Wyniki poszczególnych meczy:

  • Mechan – Konopa 0 : 0
  • Mechan – Kasprowicz 2 : 2
  • Mechan – Kruszwica 1 :0
  • Mechan – Chemik 1 : 1
  • Mechan – Budowlanka 2 : 0

Kolejność w grupie:

  • Mechan        9 pkt.
  • Chemik         9 pkt.
  • Konopa         6 pkt.
  • Kasprowicz  5 pkt.
  • Budowlanka 5 pkt.
  • Kruszwica     3 pkt.

Bramki zdobywali:

  • Wiśniewski Marcin – 4
  • Łęczycki Hubert – 1
  • Urbański Patryk – 1

Skład naszej reprezentacji:

  • Lesiński Damian,
  • Piotrowiak Kamil,
  • Łęczycki Hubert,
  • Wójcik Radek,
  • Walczak Marcin,
  • Maniewski Bartek,
  • Scholl Maciej,
  • Szydłowski Mikołaj,
  • Urbański Patryk,
  • Robaczewski Patryk,
  • Wiśniewski Marcin,
  • Grandosz Mikołaj,
  • Antczak Michał.

Szkolna Liga Lekkoatletyczna

25.09.2015 r. odbyła się Liga Lekkoatletyczna.
Nasza drużyna pod wodzą Jacka Lewandowskiego i Doroty Jabłońskiej zajęła lV miejsce.
Uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę to:

  • Krosta Wojtek, 
  • Maciejewski Wiktor,
  • Dudek Rafał,
  • Śmiejkowski Zbyszek,
  • Podpora Adrian,
  • Woźnica Damian,
  • Robaczewski Patryk,
  • Pustelnik Patryk,
  • Dorak Patryk,
  • Scholl Maciej,
  • Pujanek Adrian,
  • Ulanowski Łukasz,
  • Kiliański Jakub,
  • Zieliński Mikołaj,
  • Wiśniewski  Marcin,
  • Grzeszczyk Filip.

Gratulujemy!!!

2015-09-25 13.54.56_resized 2015-09-28 15.41.42_resized 2015-09-28 15.43.10_resized 20141015_131630_resized 20150925_130551_resized 20150925_133206_resized 20150925_135950_resized

Sukces podczas inauguracji sezonu lekkoatletycznego

17 września na Stadionie Miejskim w Inowrocławiu odbyła się inauguracja sezonu lekkoatletycznego.
W zawodach wzięli udział uczniowie rocznika 1997 i młodsi.

Nasza sztafeta 4x100m w składzie: Maciejewski Wiktor, Scholl Maciej, Mielcarek Adrian, Borczykowski Adam zajęła 2 miejsce z czasem 49,07s.

Szkołę reprezentowali:
z klasy Ia:
Pustelnik Patryk – 1500m
Robaszewski Patryk – 1500m – 5 miejsce
Śmiejkowski Zbigniew – 1500m

z klasy 1e:
Maciejewski Wiktor – 100m – 1 miejsce
– 4x100m – 2 miejsce

z klasy 1f:
Scholl Maciej – 200m – 4 miejsce
– 4x100m – 2 miejsce

z klasy 2a:
Nytko Jakub – 1500m
Hulisz Dawid – skok wzwyż – 2 miejsce
Przybyła Norbert – skok w dal – 5,56m
Szachnowski Dawid – 1500m

z klasy 2g:
Mielcarek Adrian – 4x100m – 2 miejsce
Kiwański Jakub – kula

z klasy 3f:
Borczykowski Adam – 200m, 4x100m
Krzemiński Filip – kula

GRATULUJEMY!!!