Archiwum kategorii: Sport

Aktualności sportowe

Półfinałowy turniej Mistrzostw Powiatu w halowej piłce nożnej.

6 grudnia odbył się półfinałowy turniej Mistrzostw Powiatu w halowej piłce nożnej. Nasza szkoła po porażkach z Budowlanką i Ekonomem oraz po pewnych zwycięstwach z I LO, III LO oraz z Gastronomikiem awansowała do turnieju finałowego! Gratulujemy całej drużynie!

Opublikowano Sport | Możliwość komentowania Półfinałowy turniej Mistrzostw Powiatu w halowej piłce nożnej. została wyłączona

Udany początek olimpijskich zmagań

16 listopada odbył się I etap (szkolny) Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, organizowanej przez PCK. W konkursie wzięli udział: Dominika Chmurzyńska, Julia Kmita, Wojciech Szczupak z kl. III e oraz Aleksandra Albińska i Weronika Cygler z kl. II e. … Czytaj dalej

Opublikowano Sport | Możliwość komentowania Udany początek olimpijskich zmagań została wyłączona

I Wewnątrzszkolne zawody strzeleckie z Karabinu Pneumatycznego o Puchar Dyrektora ,,Mechana” [ZDJĘCIA]

Ta galeria zawiera 85 zdjęć.

Więcej galerii | Możliwość komentowania I Wewnątrzszkolne zawody strzeleckie z Karabinu Pneumatycznego o Puchar Dyrektora ,,Mechana” [ZDJĘCIA] została wyłączona

Dnia 10 listopada 2016 r. na strzelnicy sportowej przy ZSP nr 3 w Inowrocławiu odbyły się I Wewnątrzszkolne zawody strzeleckie z Karabinu Pneumatycznego o Puchar Dyrektora  ,,Mechana”. W rywalizacji wzięły udział 4-osobowe zespoły z wszystkich klas bez podziału na kategorie wiekowe. Zawody … Czytaj dalej

Opublikowano Aktualności, Sport | Możliwość komentowania I Wewnątrzszkolne zawody strzeleckie z Karabinu Pneumatycznego o Puchar Dyrektora ,,Mechana” została wyłączona

Zawody strzeleckie

Dnia 10 listopada 2016r.(czwartek) o godz.9.00, na strzelnicy przy ZSP nr 3 w Inowrocławiu, odbędą się I Wewnątrzszkolne Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego o Puchar Dyrektora „Mechana”. W zawodach biorą udział 4-osobowe zespoły klasowe. Zbiórka zawodników przed głównym budynkiem szkoły 10.11. … Czytaj dalej

Opublikowano Sport | Możliwość komentowania Zawody strzeleckie została wyłączona