Przeskocz do treści

Powiat Inowrocławski we współpracy z Województwem Kujawsko-Pomorskim przystąpił do realizacji „Programu profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród osób dorosłych w oparciu o szczepienia przeciwko pneumokokom w województwie kujawsko-pomorskim”.
Przedmiotowy program polityki zdrowotnej jest adresowany do osób powyżej 65 roku życia (byłych i obecnych pracowników), nieszczepionych przeciwko pneumokokom, zameldowanych na terenie naszego powiatu, u których zachodzi ryzyko ciężkiego przebiegu choroby, tj. z rozpoznanym przewlekłym nieżytem oskrzeli lub astmą oskrzelową.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły do 27 lipca br.

Drodzy Maturzyści !!!

5 lipca zostaną ogłoszone wyniki tegorocznej matury. Każdy, kto będzie miał prawo przystąpienia do egzaminu poprawkowego (nie zdał 1 przedmiotu spośród obowiązkowych), musi złożyć w sekretariacie załącznik 7 w terminie do 12 lipca (można też przysłać skan na adres mailowy szkoły). Egzamin majowy i sierpniowy traktowany jest jako jedna sesja i nie generuje żadnych kosztów dla przystępujących do poprawki. Zachęcamy do wykorzystania tej szansy w dniu 23 sierpnia o godz. 9.00... (należy przyjść ok. pół godziny wcześniej).

Jeżeli Absolwent nie zdał egzaminu maturalnego, może złożyć wniosek o wgląd do prac – zasady określone są w informatorze opublikowanym na stronie oke.gda.pl (rozdział 15.5).

Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczął punktualnie o godzinie 9.00 Dyrektor szkoły pan Paweł Karólewski, gdzie serdecznie przywitał uczniów, nauczycieli oraz przybyłych gości: panią Małgorzatę Kowalewską- Dyrektor CKZ, pana Henryka Procka - Radnego powiatu inowrocławskiego oraz Przewodniczącego Komisji Edukacji, Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki, pana Mirosława Oreszczenko- Dyrektora produkcyjno-technicznego firmy REMSOD.
Część najdłuższą uroczystości – co bardzo cieszy– stanowiło wręczanie nagród w postaci bonów podarunkowych do Galerii Solnej ufundowanych przez Radę Rodziców oraz dyplomów dla najlepszych uczniów. Wśród nich znaleźli się: Piotr Szpręglewski z klasy 2b T5, Przemysław Słowiński z klasy 3aB, Mateusz Świtoński z klasy 3hT5, Bartosz Kuglarz z klasy 2b T5, Klaudia Czachowska z klasy 3k T5, Gabriela Ząbkowska z klasy 1a T5 oraz Mikołaj Górzyński z klasy 3 h T5.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!😉

Życzymy wszystkim zasłużonego odpoczynku oraz bezpiecznego powrotu do szkoły we wrześniu!!😉💪

Koniec roku coraz bliżej, pogoda zachęca do lekcji w terenie, więc grupa uczniów z klasy III i wybrała się ze swoją polonistką Małgorzatą Wojciechowską dzisiaj do Muzeum im.Jana Kasprowicza. Po wystawach grupę oprowadziła Agnieszka Dzikiewicz, która wprowadziła młodzież w klimat Młodej Polski.