Przeskocz do treści

Budowanie świadomości oraz zachęcenie do rozwagi i ochrony skóry przed promieniami UV podczas wakacyjnego odpoczynku to cel XI Tygodnia Świadomości Czerniaka, rozpoczynającego się 17 maja. Za pośrednictwem tegorocznego hasła „Baw się dobrze! #NIEspieczRAKA” zwracamy uwagę na konieczność przestrzegania zasad profilaktyki wśród wszystkich dorosłych, bez względu na wiek, preferencje i wybrany sposób spędzania wolnego czasu na zewnątrz – aktywnie, na sportowo i w biegu czy spokojnie, na leżaku we własnym ogrodzie.

Ambasadorkami XI Tygodnia Świadomości Czerniaka zostały aktorki, mama i córka, Maria Winiarska oraz Zofia Zborowska-Wrona. W myśli zasady „Baw się dobrze! #NIEspieczRAKA” zachęcają wszystkich do rozwagi i priorytetowego traktowania swojego zdrowia, bez konieczności rezygnowania ze swoich ulubionych aktywności.

SKN Onkoma COI

Znamię. Znam je?

W dniach 16-17 maja klasy IIaT5 oraz IIbT5 wraz z opiekunami p.Jolantą Kalinowską, p.Agatą Sikorską oraz p.Jackiem Lewandowskim udały się na biwak w Bory Tucholskie 🌳🌲🌞Pogoda dopisała a uczniowie w cudownych okolicznościach przyrody wzięli udział w spływie kajakowym, zajęciach sportowych na świeżym powietrzu a wieczorem w podchodach i ognisku. Dużo świetnej zabawy dostarczył im również park linowy, strzelanie z łuku i wiatrówki oraz laserowy paintball w lesie. Nie zabrało też zajęć integracyjnych 😊 Wspólne pieczenie pizzy dostarczyło nam wszystkim nie lada zabawy ! 🍕🍕🍕 Tak udanych wycieczek życzymy sobie więcej !!!🙂

W zakładce- DLA UCZNIÓW I RODZICÓW- EGZAMINY- EGZAMINY ZAWODOWE-SESJA LATO 2022 R. znajdują się harmonogramy egzaminów zawodowych w sesji letniej.

Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Wczoraj tj. 12 maja 2022 r. klasa 1b technikum grafiki i poligrafii cyfrowej zwiedzała największą drukarnię w Inowrocławiu, Pozkal.
Dziękujemy naszemu przewodnikowi panu Maciejowi Kułaga za profesjonalne wyjaśnienia procesów technologicznych ☺️
Opiekunem młodzieży była pani Justyna Malicka- nauczyciel przedmiotów zawodowych poligraficznych.

.

W rzucie oszczepem I miejsce zajął Hubert Rakszawski, a drugi był Kamil Iwanicki.
W biegu na 1500 m. II lokatę uzyskał Eryk Bembnista. W skoku w dal III miejsce uzyskał Emil Puszczykowski, natomiast w pchnięciu kulą III miejsce zajął Antoni Sulecki.
W finale biegu na 100 m. V miejsce uzyskał Dawid Fabiszak.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy 😉💪!!!