Przeskocz do treści

Zapraszamy do obejrzenia w tym roku w nieco innej formie Apelu z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, w którym to uczniowie naszej szkoły recytują wiersze patriotyczne.

Niestety z przyczyn technicznych film nie zmieścił się na stronie szkoły ale można go obejrzeć pod linkiem :

https://fb.watch/1G2Z4NGxM_/

Jednocześnie dziękujemy uczniom, którzy zechcieli wystąpić w tym apelu-

wiersze: Julia Ciechanowska, Zuzanna Simińska, Justyna Wybrańska, Michał Tabaczyński - kl. II k T5, Mateusz Kamadulski, Eryk Nieznalski kl. Ia T5, Oliwier Cegielski kl. II i T5, Jakub Pawlak, Kamil Płotka kl. II c T4

prowadzenie Mateusz Soska kl. II h T5

montaż i reżyseria Kamil Płotka

pracami uczniów kierowały Aleksandra Harenda-Kiersztan, Anna Kulesiewicz.

Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu, rodzicom oraz Paniom Beacie Kornatowskiej i Agacie Sikorskiej za pyszny słodki poczęstunek😉
Gratulujemy nauczycielom, którzy otrzymali Nagrody Dyrektora oraz Pani Dyrektor Hannie Paradzie-Kłos a także Panu Piotrowi Kornatowskiemu, którzy otrzymali Nagrody Starosty.
Gratulujemy 😉😉😉


Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Pracownikom Zespołu Szkół Mechaniczno -Elektrycznych.

Życzymy dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, wielu sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

Niech podejmowany trud będzie dla Państwa źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Dzisiaj w Sztafetowych Biegach Przełajowych na szczeblu powiatu zdobyliśmy 3 miejsce ustępując tylko drużynom z Kościelca i Kasprowicza. Reprezentację prowadzili Panowie Jacek Lewandowski i Mariusz Łukasiewicz.

Gratulujemy!!!


Tradycją Mechana już jest, że uczniowie uczestniczą w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Lekcje z ZUS". Projekt ZUS dla szkół ponadpodstawowych objęty jest patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Dzięki projektowi młodzież zapozna się z systemem ubezpieczeń społecznych, jakie niesie on korzyści i jakie obowiązki. Wiedza ta pozwoli im podjąć słuszne decyzje dotyczące przyszłej ścieżki zawodowej. Ponadto będzie wsparciem dla planujących działalność gospodarczą. Kilkuletnia współpraca z oddziałem ZUS w Bydgoszczy nakłoniła uczniów Mechana do włączenia się do wspólnej ogólnopolskiej kampanii społecznej Wielka Zbiórka Książek 2020 organizowanej przez Fundację Zaczytani. Zaproszona młodzież Mechana wzięła udział w książkowym pospolitym ruszeniu. Zebrano sporo książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Trafią one do szpitali i innych placówek pomocowych. Organizatorem udziału uczniów w projekcie edukacyjnym jest nauczyciel przedsiębiorczości Beata Szymańska-Nowak.

cof
cof
cof

25 września, z inicjatywy Kliniki Przylądek Nadziei rozpoczęła się akcja #DzienSzpilek. Akcja jest formą pomocy dla małych wojowników z Kliniki Onkologicznej Przylądek Nadziei. Wystarczy tego dnia zrobić zdjęcie swoim szpilkom oraz opublikować je na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #DzienSzpilek.

Za każde udostępnione zdjęcie, Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, otrzyma 2 zł na rzecz pacjentów ze szpitala.