Przeskocz do treści

Dnia 22 października 2021 roku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w tenisie stołowym. W rozgrywkach brało udział osiem szkół. Naszą szkołę reprezentowali: Cezary Guźlecki, Maksym Stachowiak i Kacper Bartoszak. Po ciężkich bojach chłopcy zajęli II miejsce👏. Mistrzem powiatu został Ekonom a III miejsce zajęło II LO. GRATULACJE💪🏆


Dnia  10 listopada 2021r.(środa) o godz.9.00, na strzelnicy TEI, przy ZSME w Inowrocławiu  odbędą się Wewnątrzszkolne Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego o Puchar Dyrektora „Mechana”.

W zawodach biorą udział  4-osobowe zespoły klasowe. Zbiórka zawodników przed głównym budynkiem szkoły w  środę – 10.11. o godz. 8.45.

Klasy, które jeszcze nie zgłosiły swojej reprezentacji mogą to zrobić do  piątku (5. 11.) u nauczycieli wychowania fizycznego.

Opiekun koła strzeleckiego Dorota Jabłońska.

Klasa 3G w zawodzie technik pojazdów samochodowych testuje pojazd elektryczny w ramach przygotowania do konkursu organizowanego przez Politechnikę Bydgoską, wydział inżynierii mechanicznej. Dyrektor też nie omieszkał przeprowadzić testów 😉 bo przecież musiał mieć pewność że uczniowie są bezpieczni 😁

Autor materiału @kruchyx


Serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu Dnia Edukacji Narodowej rodzicom oraz uczniom : Piotrowi Szpręglewskiemu z klasy 2b, Dominice Hulisz, Ninie Jamiołkowskiej, Martynie Walczak z klasy 1b oraz Kamilowi Płotce z klasy 3c.

Samorząd Uczniowski- panie Agata Sikorska oraz Beata Szczepankiewicz- Kornatowska.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
wszystkim pracownikom oświaty
życzymy zdrowia, pogody ducha,
wytrwałości w procesie nauczania
i wychowania oraz satysfakcji
z wykonywanej pracy😉💐