Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbędzie się 24 czerwca 2022 roku o godzinie 9.00

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNO-ELEKTRYCZNYCH W INOWROCŁAWIU
organ prowadzący: POWIAT INOWROCŁAWSKI
Aktualności z życia szkoły
Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbędzie się 24 czerwca 2022 roku o godzinie 9.00

Koniec roku coraz bliżej, pogoda zachęca do lekcji w terenie, więc grupa uczniów z klasy III i wybrała się ze swoją polonistką Małgorzatą Wojciechowską dzisiaj do Muzeum im.Jana Kasprowicza. Po wystawach grupę oprowadziła Agnieszka Dzikiewicz, która wprowadziła młodzież w klimat Młodej Polski.




Do dnia 20 czerwca do godziny 14.00 proszę o zwrot książek do biblioteki szkolnej 😉📚📖📚!!!

Dzisiaj tj.7 czerwca 2022 roku klasa 3i wraz z paniami Beatą Szczepankiewicz-Kornatowską oraz Aleksandrą Harendą-Kiersztan uczestniczyła w Galerii Solnej w heppeningu "Nasz Głos Jestem, Kocham, Ufam, Czuje". Została otwarta wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów, które zostały wyłonione w konkursie. Młodzież ze szkół powiatu inowrocławskiego odczytała "Listy do dorosłych".





Dzisiaj tj. 3 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbył się Dzień sportu. Uczniowie brali udział w 8 konkurencjach ("skoki kangurów", marsz z "grzybkiem", skakanka, "spacer farmera", "żonglerka piłką", "piłka koszykowa", "jazda na hulajnodze między pachołkami" bieg na 100 m) przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego P. Jolę Kalinowską, P. Dorotę Jabłońską, P. Jacka Lewandowskiego, P. Mariusza Łukasiewicza. Liczył się najlepszy czas.
A oto wyniki :
1 miejsce 3aT4
2 miejsce 2aB
3 miejsce 3i T5
4 miejsce 3h T5
Wszystkim serdecznie dziękujemy😉👍💪






W związku ze zmianą terminu egzaminów zawodowych dzień sportu zostaje przeniesiony na 3 czerwca (piątek)!!!
