Przeskocz do treści

Dzisiaj tj. 8; grudnia 2022 r. grupa młodzieży z naszej szkoły wraz z opiekunami p. Aleksandrą Harendą -Kiersztan oraz p. Jackiem Lewandowskim uczestniczyli w przedsięwzięciu "Zdrowie i bezpieczeństwo w Medyku". Mogliśmy zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa, które obowiązują w trakcie pobytu w lesie, przymierzyć ubiór służbowy policjanta, który potrzebny jest podczas różnych akcji, co niektórzy mogli poddać się badaniu dmuchania w alkomat (na szczęście wyniki były 0,00😆), mogliśmy przypomnieć sobie zasady pierwszej pomocy, a także zasady bezpieczeństwa na drogach.

Uczennica naszej szkoły Klaudia Czachowska z klasy 4k T5 zakwalifikowała się do 2 etapu XXI Olimpiady Znajomości Afryki zorganizowanej przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
Bardzo serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnym etapie już w marcu 2023 roku😉💪👏 !!!
Opiekunem uczennicy jest pani Hanna Saja.


Wtorkowe Mikołajki w Zespole Szkół Mechaniczno – Elektrycznych prowadzonym przez Powiat Inowrocławski były nie tylko słodkie i pełne cukierków…
Kilka dni wcześniej, 1 grudnia, Dzień Ucznia w „Mechanie” upłynął pod hasłem Dnia Zakapturzonych. Tylko w tym jednym dniu pozwolono uczniom na odrobinę „szaleństwa” w czapkach, kapturach i innych nakryciach głowy – nie tylko na szkolnych korytarzach.
Niektórzy skorzystali z własnej ulubionej czapki, inni odkurzyli zapomniane nakrycie głowy z  ostatniego balu przebierańców, a jeszcze inni wykazali się pomysłowością i kreatywnością w wykonaniu i doborze tej części garderoby.
Mikołajki stały się dobrym pretekstem, by nagrodzić tych ostatnich i ogłosić wyniki odbywającego się pierwszy raz konkursu na nietypowe nakrycie głowy „Mechan Hood 2022”.

Już Mikołaj grzeje sanie … czego pragniesz nich się stanie!!! Każde z marzeń… skrytych w głębi święty dziadek niech dziś spełni!!! Radosnych mikołajkowych chwil całej społeczności szkolnej 🌲🌲🌲☃️☃️☃️życzy Samorząd Uczniowski.