Przeskocz do treści

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week

W dniu 8 listopada 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo Kongresowym Ptak Warsaw Expo nasza szkoła uczestniczyła na VI Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week.

Warsaw Industry Week to impreza dedykowana dla branży przemysłowej, będąca miejscem efektywnych spotkań w biznesie maszynowym, obróbki metalu, tworzyw oraz drewna. Optymalna lokalizacja, specjalistyczne strefy wystawiennicze, know-how w realizacji wydarzeń przemysłowych, profesjonalne sektory tematyczne to wszystko nadało charakteru przemysłowego miasteczka, gdzie nauka spotyka się z biznesem.

W czasie wydarzenia prezentowana była oferta producentów oraz dystrybutorów z branży maszyn do obróbki metali, obrabiarek skrawających, obrabiarek cnc, maszyn do obróbki drewna, maszyn do obróbki plastycznej, maszyn do cięcia laserem i wodą, tokarek, narzędzi do obróbki, systemów CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu, lakiernictwa przemysłowego, osprzętu spawalniczego oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu.Warsaw Industry Week to targi innowacyjnych rozwiązań.

W wycieczce brały udział następujące klasy: IIa T5, IViT5, IIIbT5, IVhT5. Organizatorem wycieczki był pan Piotr Kornatowski, a opiekunami pan Paweł Karólewski, pan Mariusz Kłos i pani Beata Szczepankiewicz-Kornatowska.