Oferta kształcenia Mechana w nowej odsłonie graficznej

plakat

W ramach promocji nowej oferty kształcenia w ZSP nr 3 w Inowrocławiu, funkcjonującym pod nową nazwą marketingową jako Zespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Samochodowych, już na początku lutego br. troje uczniów klasy 2e, podjęło się realizacji projektu graficznego przedstawiającego dwa nowe zawody, wchodzące do oferty po raz pierwszy od 1 września br., tj. technik mechatronik i technik energetyk.

Energetyk wersja niebieska     mechatronik

Koncepcję grafiki przygotował i wykonał Adrian Worona, opracowania tekstowego dokonał Wojciech Szczupak, formatowaniem całości zajęła się Dominika Chmurzyńska.

12788873_733174126818376_823484402_o

Uczniowie pracowali pod opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych mgr Elżbiety Harenda oraz wychowawczyni mgr Joanny Kubiak-Sobeckiej. Ofertę ogólną kierunków kształcenia w szkole przygotowały uczennice: Weronika Cygler i Aleksandra Albińska z klasy 1e. Dodatkowo, wspomniani już, Dominika i Wojtek, dokonali opracowania plakatowego wchodzącego do szkoły zawodu technik mechatronik. Całość prac koordynował dyrektor szkoły mgr inż. Mariusz Ciesielski. „Efekty pracy uczniów i nauczycieli oraz zasługujący na wyróżnienie  szczególny talent Adriana Worony, będziemy mogli  podziwiać wszyscy już wkrótce, gdy rozpocznie się dystrybucja materiałów promocyjnych szkół ponadgimnazjalnych w powiecie” – mówi dyrektor szkoły. „Uczniom gratulujemy pomysłu i talentu, dziękujemy za zaangażowany w tworzenie projektu czas. Liczymy, że nowa odsłona zawodów zachęci gimnazjalistów do dalszej edukacji w technikum właśnie na tych kierunkach” – konkludują nauczycielki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Oferta i rekrutacja 2017/2018, Promocja szkoły. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.