Przeskocz do treści

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH pn.”Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. EDYCJA NA ROK SZKOLNY 2019/2020


Dnia 2 grudnia 2019 roku w szkole odbył się etap szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady o ubezpieczeniach społecznych pn." Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych".Do udziału zgłosiło się 17 uczniów z klas I-IV.Celem olimpiady jest upowszechnienie i pogłębienie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród młodych ludzi. Jest to wiedza bardzo przydatna zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.Pierwszy etap olimpiady oparty został o zakres wiedzy znajdujący się w "Materiałach dla ucznia", z którymi młodzież zapoznała się podczas realizacji projektu edukacyjnego "Lekcje z ZUS".Uczestnicy I etapu rozwiązywali indywidualnie test składający się z 20 pytań.Szkolny komitet wyłonił uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki.

Są nimi:

1. Krzysztof Ruczkowski kl. IV b T4

2. Wiktor Męclewski kl. IV bT4

3. Dominik Dylewski kl. IIa T4

Uczniom serdecznie gratulujemy.

Wojewódzki Komitet Olimpiady po przeanalizowaniu wyników z całego województwa zakwalifikuje zespoły do II etapu.Inicjatorem udziału uczniów Mechana w Olimpiadzie jest nauczyciel przedsiębiorczości pani Beata Szymańska-Nowak.

cof
sdr
cof
cof