Przeskocz do treści

ZELEKTRYZOWANE TALENTY MECHANA!!!

W związku z ochłodzeniem klimatu i jesiennymi chłodami podłączamy "pod prąd" naszych uczniów. Poszukujemy utalentowanych zelektryzowanych, wesoło zakręconych, chcących pokazać na zewnątrz swoje wewnętrzne umiejętności, talenty. Jeżeli jesteście takimi zdolnościami obdarowani zgłoście się do ŁOWCÓW TALENTÓW : Beaty Fengler, Aleksandry Harendy-Kiersztan, Pauliny Szymczak, Julii Strach, Małgorzaty Wojciechowskiej, Jacka Lewandowskiego lub do Dyrekcji szkoły.

Talentami nazywamy :

* umiejętności sportowe, muzyczne, plastyczne, związane z pasjami motoryzacyjnymi, mechanicznymi lub innymi zawodami oraz wszystko czym wyróżniacie się w tłumie i co powoduje u Was Waszą wyjątkowość.

TERMINY :

* Do 30 września składamy kandydaturę do osób wyżej wymienionych lub wychowawcy, który zgłosi uczestnika do ŁOWCÓW TALENTÓW.

* przesłuchania i wstępna weryfikacja do 7 października.

* 3 listopada odbędą się eliminacje oraz wyłonienie 3 najlepszych talentów.

* 4 listopada - występ szkolny.

* 5 listopada - występ na uroczystości głównej obchodów 75- lecia szkoły.

ZASADY:

* Pokaz talentu nie może zagrażać życiu i zdrowiu uczestników.

* Pokaz nie może trwać dłużej niż 3 minuty.

* Talent, który wykracza poza możliwości występu w szkole jak np. jazda figurowa na łyżwach, zawody w prowadzeniu traktorów lub pokazy strongmenów mogą być przedstawione w formie nośnika pendrive, który musi być dostarczony do 28 października do organizatorów.

WSZYSTKICH CHĘTNYCH BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!