Przeskocz do treści

Dnia 12 września w szkolnej bibliotece odbył się kiermasz używanych podręczników, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony uczniów jak i rodziców 😉📚📖


Zapraszamy do biblioteki szkolnej już od najbliższego poniedziałku (tj. 12 września) na kiermasz używanych podręczników od godziny 8.45 do godziny 14.00 !!!!

Ceny od 10 do 40 zł

Dnia 4 września 2022r. w Bazylice Mniejszej NMP w Inowrocławiu została odprawiona Msza Święta w intencji Ojczyzny. Msza była celebrowana  z okazji 42 rocznicy Podpisania Porozumień Sierpniowych. We mszy uczestniczyli przedstawiciele związków zawodowych , władze miasta i powiatu inowrocławskiego, poczty sztandarowe oraz okoliczni mieszkańcy.

Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy w składzie :

- Oliwier Cegielski - klasa IV i technikum 

- Szymon Karczewski - klasa II b technikum

- Arkadiusz Nowak - klasa IV i technikum

opiekunem pocztu była Anna Kulesiewicz.

DNIA 12 WRZEŚNIA (PONIEDZIAŁEK) OD GODZINY 8.45 W BIBLIOTECE SZKOLNEJ ODBĘDZIE SIĘ KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH.

BARDZO PROSZĘ O PRZYNOSZENIE PODRĘCZNIKÓW OD DNIA 5 WRZEŚNIA (PONIEDZIAŁEK) DO 9 WRZEŚNIA (PIĄTEK). KSIĄŻKI MUSZĄ BYĆ W ŚRODKU PODPISANE OŁÓWKIEM- IMIĘ, NAZWISKO, KLASA, CENA.

BIBLIOTEKA CZYNNA JEST CODZIENNIE OD GODZINY 8.00 DO GODZINY 14.00